gossy up
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lubadused!

+11
maris
Karin
Liisu
Paula
merka
Merili
Lõivukene
Angie
SanderP
Sven
Kettukiisu
15 posters

Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Lubadused! - Page 4 Empty Re: Lubadused!

Postitamine  merka Nelj Okt 01, 2009 5:42 am

Ma luban, et ma ei joo enam nii üle, nagu ma eile tegin!!!:S
Pmt ma jõin küll aind veini ja siidrit ja koju jõudsin ka ilusti. Aga öösel läksin vetsu ja kui ma lõpuks wc-ukseni oli komberdanud, siis tõmbasin selle lahti ja panin tule põlema..AGA MA EI NÄINUD MIDAGI!!! MA EI NÄINUD ET TULI PÕLEBKI:S Igastahes, siis mul hakkas väga imelik ja ma tahtsin sinna samasse maha istuda.. Aga ma minestasin ära:S Lõpuks natukse aja pärast tulin uuesti teadvusele ja õnneks nägemine oli ka tagasi. See oli kõige kriipim hetk mu elus vist...:S Ja vett et jõudnudki jooma minna, kui püsti sain, siis läksin otse voodisse, sest tundsin, et kui ma oleks veidi kauem olnud püsti, oleks uuesti kukkunud;S Helistasin oma korterikaaslasele, et ta mulle vett tooks. Jäin magama ja hommikul isegi mõtlesin, et lähen kooli, aga ei hakanud riskima. Päev otsa oli väga paha olla ja üritasin magada. Aga pea tappis otsas..:S Igastahes! Ei ole enam absoluutselt mingi alkoholi isugi ja ma ausõna luban, et ma ei joo enam mitte kunagi liiiiiiiiga palju:S
merka
merka

Postituste arv : 44
Join date : 27/08/2009
Age : 34
Asukoht : Tartu

Tagasi üles Go down

Lubadused! - Page 4 Empty Re: Lubadused!

Postitamine  Paula Nelj Okt 01, 2009 6:46 pm

Paula lubab, et ta saab varsti terveks..... nädal aega ikka haige ei oleks ju :S :S


Aga merle, oli see ülejoomine seotud juhuslikult rebaste ristimispeoga ? Very Happy
Paula
Paula

Postituste arv : 81
Join date : 27/08/2009

Tagasi üles Go down

Lubadused! - Page 4 Empty Re: Lubadused!

Postitamine  merka Nelj Okt 01, 2009 8:41 pm

ei olnud. see oli ju eile. aga ma rääksin üleeilsest;)
merka
merka

Postituste arv : 44
Join date : 27/08/2009
Age : 34
Asukoht : Tartu

Tagasi üles Go down

Lubadused! - Page 4 Empty Re: Lubadused!

Postitamine  Paula Esm Dets 07, 2009 6:06 pm

Paula lubab, et hakkab eksamiteks õppima ja teen referaadi homseks valmis ja teeb homme kontrolltöö ära ja hakkab üldse korralikuks.....
Paula
Paula

Postituste arv : 81
Join date : 27/08/2009

Tagasi üles Go down

Lubadused! - Page 4 Empty Re: Lubadused!

Postitamine  Liisu Kolm Apr 07, 2010 10:06 pm

Keegi pole enam ammu midagi lubanud. Ja mina luban, et sellel kuul (aprill 2010) Ma ei käi väljas joomas. Kui siis luban endale mõne õluti (milleta elada ei saa) kodus. 75 penni eest - lidlist (eestis kutsutakse seda saastamarketiks). Seega kõige enam 4 õlli sellel kuul !Smile
Hoidke pöialt siis.

Liisu

Postituste arv : 86
Join date : 26/08/2009
Age : 34
Asukoht : Kuskil ma kindlasti asun.

Tagasi üles Go down

Lubadused! - Page 4 Empty Re: Lubadused!

Postitamine  kissunaad Esm Apr 12, 2010 1:39 am

Tahaksin lubada, et ei joo enam kunagi... Aga kahjuks tean, et see ei tule välja:(
kissunaad
kissunaad

Postituste arv : 7
Join date : 27/08/2009
Age : 34
Asukoht : Tallinn- Lohkva

Tagasi üles Go down

Lubadused! - Page 4 Empty Re: Lubadused!

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4 Previous  1, 2, 3, 4

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele