gossy up
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kes on meie seltskonnas kõige gelikum?

+5
SanderP
Merili
Liisu
maris
Admin
9 posters

Go down

Kes on meie seltskonnas kõige gelikum?

Kes on meie seltskonnas kõige gelikum? I_vote_lcap60%Kes on meie seltskonnas kõige gelikum? I_vote_rcap 60% 
[ 9 ]
Kes on meie seltskonnas kõige gelikum? I_vote_lcap7%Kes on meie seltskonnas kõige gelikum? I_vote_rcap 7% 
[ 1 ]
Kes on meie seltskonnas kõige gelikum? I_vote_lcap0%Kes on meie seltskonnas kõige gelikum? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Kes on meie seltskonnas kõige gelikum? I_vote_lcap7%Kes on meie seltskonnas kõige gelikum? I_vote_rcap 7% 
[ 1 ]
Kes on meie seltskonnas kõige gelikum? I_vote_lcap7%Kes on meie seltskonnas kõige gelikum? I_vote_rcap 7% 
[ 1 ]
Kes on meie seltskonnas kõige gelikum? I_vote_lcap0%Kes on meie seltskonnas kõige gelikum? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Kes on meie seltskonnas kõige gelikum? I_vote_lcap0%Kes on meie seltskonnas kõige gelikum? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Kes on meie seltskonnas kõige gelikum? I_vote_lcap0%Kes on meie seltskonnas kõige gelikum? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Kes on meie seltskonnas kõige gelikum? I_vote_lcap19%Kes on meie seltskonnas kõige gelikum? I_vote_rcap 19% 
[ 3 ]
 
Kokku Hääli : 15
 
 

Kes on meie seltskonnas kõige gelikum? Empty Kes on meie seltskonnas kõige gelikum?

Postitamine  Admin Reede Sept 11, 2009 8:49 pm

Kõik me teame Andi ja Kliimandi suhet , aga kas nemad on just need kõige geilikumad või on meil neid veel seltskonnas...


Viimati muutis seda Admin (Esm Sept 14, 2009 7:36 pm). Kokku muudetud 1 kord
Admin
Admin
Admin

Postituste arv : 24
Join date : 25/08/2009

https://gossyup.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Kes on meie seltskonnas kõige gelikum? Empty Re: Kes on meie seltskonnas kõige gelikum?

Postitamine  maris Reede Sept 11, 2009 10:27 pm

MIDA KÜSITLUST ;S
maris
maris

Postituste arv : 72
Join date : 27/08/2009
Age : 34

Tagasi üles Go down

Kes on meie seltskonnas kõige gelikum? Empty Re: Kes on meie seltskonnas kõige gelikum?

Postitamine  Liisu Laup Sept 12, 2009 9:31 pm

Sina ise!

Liisu

Postituste arv : 86
Join date : 26/08/2009
Age : 34
Asukoht : Kuskil ma kindlasti asun.

Tagasi üles Go down

Kes on meie seltskonnas kõige gelikum? Empty Re: Kes on meie seltskonnas kõige gelikum?

Postitamine  Merili Püh Sept 13, 2009 4:35 am

Kes küsis?
Merili
Merili

Postituste arv : 56
Join date : 25/08/2009
Age : 34

Tagasi üles Go down

Kes on meie seltskonnas kõige gelikum? Empty Re: Kes on meie seltskonnas kõige gelikum?

Postitamine  SanderP Püh Sept 13, 2009 9:35 pm

Andi taneli ja Marguse vahel käib tihe rebimine.
SanderP
SanderP

Postituste arv : 197
Join date : 26/08/2009
Age : 33
Asukoht : Estonia, Tartu

Tagasi üles Go down

Kes on meie seltskonnas kõige gelikum? Empty Re: Kes on meie seltskonnas kõige gelikum?

Postitamine  Karin Esm Sept 14, 2009 7:11 pm

juhib vist margus Very Happy
Karin
Karin

Postituste arv : 23
Join date : 26/08/2009

Tagasi üles Go down

Kes on meie seltskonnas kõige gelikum? Empty Re: Kes on meie seltskonnas kõige gelikum?

Postitamine  SanderP Esm Sept 14, 2009 10:34 pm

Ma oleks oma nime pannud aga Kersti ütles et minu jäeti välja .. segaseks jäänud põhjuste tõttu .. Arrow scratch scratch scratch
SanderP
SanderP

Postituste arv : 197
Join date : 26/08/2009
Age : 33
Asukoht : Estonia, Tartu

Tagasi üles Go down

Kes on meie seltskonnas kõige gelikum? Empty Re: Kes on meie seltskonnas kõige gelikum?

Postitamine  Paula Teis Sept 15, 2009 2:44 am

SanderP kirjutas:Ma oleks oma nime pannud aga Kersti ütles et minu jäeti välja .. segaseks jäänud põhjuste tõttu .. Arrow scratch scratch scratch
Sinu puhul pole lihtsalt mingitki kahtlust Wink
Paula
Paula

Postituste arv : 81
Join date : 27/08/2009

Tagasi üles Go down

Kes on meie seltskonnas kõige gelikum? Empty Re: Kes on meie seltskonnas kõige gelikum?

Postitamine  Sven Kolm Sept 16, 2009 2:10 am

Sa oled lihtsalt zoofiil Sass:D
Aga tundub,et tõde on selgunud Very Happy
Sven
Sven

Postituste arv : 77
Join date : 25/08/2009

Tagasi üles Go down

Kes on meie seltskonnas kõige gelikum? Empty Re: Kes on meie seltskonnas kõige gelikum?

Postitamine  merka Kolm Okt 21, 2009 4:22 am

arvata on, et Marx ju:D no offence, marx, mulle meeldid sa ikkagi:D
merka
merka

Postituste arv : 44
Join date : 27/08/2009
Age : 34
Asukoht : Tartu

Tagasi üles Go down

Kes on meie seltskonnas kõige gelikum? Empty Re: Kes on meie seltskonnas kõige gelikum?

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele