gossy up
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kes on kõige suurem võlglane:D:D(sõpradele)

+3
MisterMinister
Paula
taneljakümmenaist
7 posters

Go down

kes siis on see patuoinas:D

kes on kõige suurem võlglane:D:D(sõpradele) I_vote_lcap31%kes on kõige suurem võlglane:D:D(sõpradele) I_vote_rcap 31% 
[ 5 ]
kes on kõige suurem võlglane:D:D(sõpradele) I_vote_lcap13%kes on kõige suurem võlglane:D:D(sõpradele) I_vote_rcap 13% 
[ 2 ]
kes on kõige suurem võlglane:D:D(sõpradele) I_vote_lcap0%kes on kõige suurem võlglane:D:D(sõpradele) I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
kes on kõige suurem võlglane:D:D(sõpradele) I_vote_lcap0%kes on kõige suurem võlglane:D:D(sõpradele) I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
kes on kõige suurem võlglane:D:D(sõpradele) I_vote_lcap44%kes on kõige suurem võlglane:D:D(sõpradele) I_vote_rcap 44% 
[ 7 ]
kes on kõige suurem võlglane:D:D(sõpradele) I_vote_lcap0%kes on kõige suurem võlglane:D:D(sõpradele) I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
kes on kõige suurem võlglane:D:D(sõpradele) I_vote_lcap0%kes on kõige suurem võlglane:D:D(sõpradele) I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
kes on kõige suurem võlglane:D:D(sõpradele) I_vote_lcap0%kes on kõige suurem võlglane:D:D(sõpradele) I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
kes on kõige suurem võlglane:D:D(sõpradele) I_vote_lcap0%kes on kõige suurem võlglane:D:D(sõpradele) I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
kes on kõige suurem võlglane:D:D(sõpradele) I_vote_lcap12%kes on kõige suurem võlglane:D:D(sõpradele) I_vote_rcap 12% 
[ 2 ]
 
Kokku Hääli : 16
 
 
Poll closed

kes on kõige suurem võlglane:D:D(sõpradele) Empty kes on kõige suurem võlglane:D:D(sõpradele)

Postitamine  taneljakümmenaist Kolm Sept 23, 2009 5:52 pm

pakuti välja et võiks teha küsitluse kes on kõige rohkem sõpradele võlgu:D

taneljakümmenaist

Postituste arv : 17
Join date : 26/08/2009

Tagasi üles Go down

kes on kõige suurem võlglane:D:D(sõpradele) Empty Re: kes on kõige suurem võlglane:D:D(sõpradele)

Postitamine  Paula Kolm Sept 23, 2009 11:52 pm

Pakuks, et võitja on kõigile juba praegu teada Very Happy
Paula
Paula

Postituste arv : 81
Join date : 27/08/2009

Tagasi üles Go down

kes on kõige suurem võlglane:D:D(sõpradele) Empty Re: kes on kõige suurem võlglane:D:D(sõpradele)

Postitamine  MisterMinister Nelj Sept 24, 2009 12:15 am

Seda võistlust ei olnud vaja tanel:D Ma panen selle kinni Very Happy Kuigi ma saan aru et Tanel on solvunud et ma talle võlgu olen ja pole ära maksnud:D ma arvan, et sellepärast see tehtigi:D Mage.
MisterMinister
MisterMinister

Postituste arv : 11
Join date : 26/08/2009
Age : 39
Asukoht : Tartu

Tagasi üles Go down

kes on kõige suurem võlglane:D:D(sõpradele) Empty Re: kes on kõige suurem võlglane:D:D(sõpradele)

Postitamine  Kettukiisu Nelj Sept 24, 2009 12:54 am

Hästi Tann:D:D!
Kettukiisu
Kettukiisu

Postituste arv : 147
Join date : 25/08/2009
Age : 34

Tagasi üles Go down

kes on kõige suurem võlglane:D:D(sõpradele) Empty Re: kes on kõige suurem võlglane:D:D(sõpradele)

Postitamine  SanderP Nelj Sept 24, 2009 12:57 am

Kellele ma võlgu olen :S ..... Peale Jaani Shocked confused affraid
SanderP
SanderP

Postituste arv : 197
Join date : 26/08/2009
Age : 33
Asukoht : Estonia, Tartu

Tagasi üles Go down

kes on kõige suurem võlglane:D:D(sõpradele) Empty Re: kes on kõige suurem võlglane:D:D(sõpradele)

Postitamine  SanderP Nelj Sept 24, 2009 1:54 am

Andi ää solvu nüüd ;D


ise tegid neiude litsakuse tabeli kus mina uhkelt osa võtsin Very Happy
SanderP
SanderP

Postituste arv : 197
Join date : 26/08/2009
Age : 33
Asukoht : Estonia, Tartu

Tagasi üles Go down

kes on kõige suurem võlglane:D:D(sõpradele) Empty Re: kes on kõige suurem võlglane:D:D(sõpradele)

Postitamine  taneljakümmenaist Nelj Sept 24, 2009 2:41 am

MisterMinister kirjutas:Seda võistlust ei olnud vaja tanel:D Ma panen selle kinni Very Happy Kuigi ma saan aru et Tanel on solvunud et ma talle võlgu olen ja pole ära maksnud:D ma arvan, et sellepärast see tehtigi:D Mage.
nagu näha andi hoopis mina võidan ja asi ei ole üldse selles et sina isiklikult mulle võlgu oled lihsalt eile pakuti see välja ja ma teostasin ja solvunud ei ole ma selle peale et sa pole ära maksnud vaid selle peale et kui mina ketule võlgu olin siis sa käisid nagu ma ei tea mis asi mul taga et maksa ära ja kui mul raha oli sis maksin aga kui sul viimasel ajal raha olnud on siis ma ei tea ma suht pole munnigi saanud:) vot selles on asi

taneljakümmenaist

Postituste arv : 17
Join date : 26/08/2009

Tagasi üles Go down

kes on kõige suurem võlglane:D:D(sõpradele) Empty Re: kes on kõige suurem võlglane:D:D(sõpradele)

Postitamine  Lõivukene Nelj Sept 24, 2009 3:37 am

SanderP kirjutas:Kellele ma võlgu olen :S ..... Peale Jaani Shocked confused affraid
Mulle ja Jaanile oled võlgu Very Happy..... sellepärast ehk 2 häält xD
Lõivukene
Lõivukene

Postituste arv : 98
Join date : 25/08/2009
Age : 33
Asukoht : Tartu

Tagasi üles Go down

kes on kõige suurem võlglane:D:D(sõpradele) Empty Re: kes on kõige suurem võlglane:D:D(sõpradele)

Postitamine  Kettukiisu Nelj Sept 24, 2009 6:15 pm

Pajepenn:D kui võlgu sis võlgu, aga kurat kui sa võidad siis olen ka solvunud, mulle meeldib lihtsalt võitta:D
Kettukiisu
Kettukiisu

Postituste arv : 147
Join date : 25/08/2009
Age : 34

Tagasi üles Go down

kes on kõige suurem võlglane:D:D(sõpradele) Empty Re: kes on kõige suurem võlglane:D:D(sõpradele)

Postitamine  SanderP Nelj Sept 24, 2009 8:44 pm

Andi sul läksid kasutajad sassi et kersti alr kirjutad ve Very Happy:D:Very Happy
SanderP
SanderP

Postituste arv : 197
Join date : 26/08/2009
Age : 33
Asukoht : Estonia, Tartu

Tagasi üles Go down

kes on kõige suurem võlglane:D:D(sõpradele) Empty Re: kes on kõige suurem võlglane:D:D(sõpradele)

Postitamine  Kettukiisu Nelj Sept 24, 2009 9:02 pm

SanderP kirjutas:Andi sul läksid kasutajad sassi et kersti alr kirjutad ve Very Happy:D:Very Happy

Nagu näha siis jah Andi oli liiga erutatud ,et nimest aru saada!Very Happy
Kettukiisu
Kettukiisu

Postituste arv : 147
Join date : 25/08/2009
Age : 34

Tagasi üles Go down

kes on kõige suurem võlglane:D:D(sõpradele) Empty Re: kes on kõige suurem võlglane:D:D(sõpradele)

Postitamine  Angie Nelj Okt 01, 2009 12:13 am

KURAT .. jälle minu nime pole :S Mina nii ei mängi Sad

Angie

Postituste arv : 35
Join date : 26/08/2009
Age : 43
Asukoht : Tartu - Vaikne

Tagasi üles Go down

kes on kõige suurem võlglane:D:D(sõpradele) Empty Re: kes on kõige suurem võlglane:D:D(sõpradele)

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele